TULI    KRŮŠA   VLÁĎA

HANZ                                              LAĎAS

( 70´ BENY )         PEPA

(76´MAKEN )

Sérii zápasů s týmy z čela tabulky jsme začali na domácím hřišti proti mančaftu z Ledců, který okupuje druhou příčku tabulky. My již máme své umístění jisté, ale přesto jsme chtěli v zápase uspět. Ostatně stejně, jako v každém jiném. To se nám ale pohříchu výsledkově nedaří, i když herně to špatné rpozhodně není. Ale do tabulky se počítají body a ne umělecký dojem za předvedenou hru.

Hosté začali tak, jak by se na celek z čela tabulky slušelo. Hned poo výkopu vytáhnul Kačís ránu z dálky nad břevno a další jejich velkou šanci zablokoval Krůša. Hosté tlačili a my se k nim do vápna ne a ne dostat. Výsledkem byla akce v 17. minutě, když Hanz ve skluzu ve snaze zabránit dalšímu ataku nechtěně přistrčil balon do ideální pozice Fiedlerovi a ten nezaváhal - 0:1. Obdržený gól nám jakoby vlil klid do kopaček a najednou jsme se i my dostali na dostřel Mazákovy brány. Hostující golman ale dělal čest svému jménu a veškeré naše pokusy mazácky zlikvidival. S Vláďovo střelou ještě problémy nemě, ta šla nad. Ale ve 21. minutě se v ideální pozici ocitl Krůša a jeho prudkou rámu vyrazil do břevna, odtud šla do tyče a pak, bohužel pro nás, ven z brány. O chvíli později si stejně dobře poradil i s Vláďovou hlavičkou a Hanzovou dorážkou, po které jsme již zdvihali ruce, ale hostující golman byl skvělý. Zahanbit se nenechal ani Kačís, který skvěle vyčapal samostatný postup Pokorného. Furry pak zatáhl za záchrannou brzdu za cenu žluté karty a po trestňáku hlavičkoval vedle hostující Janka. Hosté zase přitlačili a z toho vzešel Hanzův brejk, který ale skončil střelou těsně vedle brány hostí.

Poločas tedy skončil 0:1 pro hosty a my měli stále šanci na dobrý výsledek a při troše štěstí i na bodový zisk. To jsme mohli zúročit hned po třech minutách druhé půle. Pepa výtečně napadal a Mazák si byl s odkopem až přiliš jistý. Balon ale zahrál pozdě, Pepu podkopl a sudí nekompromistě nařídil penaltu. K té se postavil Furry, poslal Mazáka k jeho pravé tyči a míč k jeho tyčce levé. Bohužel jen z vnější strany brány. Takže místo vyrovnání přišel opět tlak hostí. Kramer pálil v dobré pozici vysoko nad, my kontrovali Hanzovou střelou, kterou Mazák vyrazil na roh. Furryho střelu pak hostující brankař chytil. V 70. minutě již Kramer nezaváhal a jeho střela znamenala navýšení náskoku 0:2. Šanci na snížení měl střídající Beny, ale i jeho střelu vytáhnul Mazák na roh. Tuliho pokus z dálky pak skončil nedaleko tyče. Pytlosovu střelu zblokovala obrana. Z našeho tlaku a pokusu o vstřelení branky vzešel v samém závěru brejk hostí, který zakončil brankou Fiedler - 0:3.

Výsledek je, bohužel, jednoznačný, průběh zápasu takový rozhodně nebyl. Na to, že oba týmy dělí propastných 12 pozic v tabulce a 43 bodů, to byl zápas poměrně vyrovnaný, ze kterého jsme klidně mohli i nějaký ten bodík získat. Stačilo by proměnit alespoň některou z mnoha šancí. Ale to je stejná písnička prakticky celé letošní sezony...Tak snad se to podaří příští neděli ve Lhotě, která je jen o místo za našim včerejším soupeřem.

A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE NA ZÁVĚR - PŘÍŠTÍ ZÁPAS VE LHOTĚ HRAJEME V NEDĚLI JIŽ OD 10:30!!!