HERI      VLÁĎA    KRŮŠA

NAZI                                              HANZ

( 65´ KÁJA )

VENCA (58´ PEPA )

Na derby do Černic dorazilo celkem 13 lidí, takže byli dva chlapi na střídání. To byl proti minulému týdnu posun k lepšímu. A zápas to byl nakonec opravdu velmi vydařený. Herně rozhodně. Výsledek sice není příznivý, body nevezeme, ale hra byla, zejména ve druhé půli, opravdu velice dobrá a kluky fotbal musel bavit.

Začátek zápasu patřil spíše domácím. Pytlos poctivě na brankové čáře pohlídal lob, který skončil zvrchu na břevně naší brány. Krůšova střela po odrazu balonu ve vápně hostí připomínala spíše nohejbalový kraťas, ale zpoza brány se míč nevrátil. Nazi šel sám na Daňka, ale byl ještě před vápnem dostižen a z akce nic nebylo. Kačís po rohu domácích vyrazil nebezpečnou hlavičku a gólu skvěle zabránil. Heriho rána pak měla sice dobrou výšku, ale směr tak o deset metrů vychýlený. Po čtvrthodině hry jsme nedokázali odkopnout balon z vápna dostatečně daleko a Nedvěd stojící na hranici šestnáctky trefil do sítě - 1:0. Faul domácích na Vaška málem potrestal Pytlos, ale jeho hlavička skončila vedle domácí brány, Navíc sudí mával Ondrovi ofside. Naziho kouzla s balonem pak nedokázal ve vyrovnání přetavit Krůša, když mu poslední klička ve vápně nevyšla. Jinak by byl před Daňkem zcela sám. Na druhé straně Kačís parádně vyběhl a zlikvidoval brejk domácích. To mu ale nevyšlo ve 40. minutě, když vyběhl až do boku vápna a Dumovi vyšel životní lob, který skončil těsně u tyče - 2:0. Ale ani to nás nepoložilo. Prakticky z protiútoku šel po lajně Nazi a jeho parádní centr zavřel na zadní tyči Vláďa, který hlavou snížil - 2:1. To byl i výsledek poločasu.

Herně jsme na soupeře rozhodně měli a chtěli jsme to přetavit i v bodový zisk. Domácí ale začali i druhou půli aktivně. Kačís ale střelu domácích chytil a my mohli jít do tlaku. Krůša pálil těsně nad, Pytrlos po Naziho centru trefil břevno a další Krůšův i Hanzův pokus Daňkovu bránu minuly. Krásnou akci středem pak předvedl Nazi, který si parádně naběhl na kolmici ze zálohy a před Daňkem ještě posunul do strany na Hanze, který měl před sebou odkrytou část brány. Zasloužené vyrovnání bylo na svtětě - 2:2. V dalším brejku byl Nazi dostižen a Kačís na druhé straně vyčapal Dumu v téže situaci. Bohužel přišel nedůraz v našem vápně, kde jsme měli velkou pčetní převahu, ale odražený balon došel opět jen na hranici vápna odkud vyslal Duma křižnou střelu, která zapadla k tyči - 3:2. Kačís pak jestě čapnul nebezpečnou střelu z trestňáku. Vše jsme vrhli do útoku a domácí jsme opravdu velmi silně přitlačili. Vystřídavší Pepa se dostal do dobré pozice, ale v tísni vystřelil slabě a domácí obrana z branky míč vykopla. Krůšovi pak střela nesedla a Naziho pokus po trestňáku skončil vedle domácí brány. Z našeho tlaku chodili domácí do nebezpečných brejků. Těsně před koncem se jim jeden vydařil, když rychlonožka Duma nedal Furrymu šanci jej doběhnout a balon trefil podél Kačíse - 4:2.

Sice body nevezeme, ale hra byla oprřavdu koukatelná a při lepší střelecké mušce nebyl dnes úspěch vůbec daleko. Příští týden hostíme Chotíkov, tak doufám, že hra bude minimálně stejně dobrá, účast ještě lepší a výsledek rovněž.